KURUMSAL ANALİZLER BÖLÜMLER
PERSONEL PROJELER KALİTE SİSTEMİ EĞİTİM-YAYIM AR-GE MEVZUAT İLETİŞİM
Drop Down Menu Example by Vista-Buttons.com v5.7
         
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 

ENSTİTÜMÜZ   MERKEZ OLMAYA DEVAM EDİYOR

Bakanlığımız Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğüne baglı yirmi dört  adet Araştırma Enstitüsü  Gıda Bölüm Başkan  veya  görevlilerinin katıldıgı toplantı 22-23.05.2014 tarihlerinde enstitümüz toplantı salonunda  yapıldı.

Toplantı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü  Gıda ve Yem Daire Başkanı  Dr. Mustafa  ÜSTÜNDAĞ’ın  Başkanlığında  Araştırma Enstitülerinin Gıda Bölüm Başkanları  ve/ veya    görevlilerinden  yirmialtı adet katılımcı  olmak üzere  Enstitümüz Müdürü Harun SEÇKİN,Teknik ve İdari Koordinatör ile Bölüm ve Birim Başkanlarınında katıldığı toplam   kırkbeş  kişilik heyet  ile gerçekleştirilmiştir.

Toplantı da Genel Müdürlüğümüzün gıda ile ilgili gelişmeleri  takip ederek araştırma ve proje  çalışmalarını  değerlendirip  ortak bir politika oluşturulmak  amacıyla  enstitümüz bölüm başkanları  ile katılımcılar  çalışmalar  hakkında  heyete bilgi aktarılmıştır.  Bu  çerçevede TAGEM, bütçe , personel , eğitim ve üniversite - sektör işbirliği imkanları araştırılarak  ülke  ile dış kaynaklı proje imkanlarının değerlendirilmesi yapılarak ortak bir vizyonun  oluşması  hedeflenmiştir.

Katılımcılara  teşekkür ediyoruz.

 

 
 

 


T.C. GIDA TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI
Gıda ve Yem Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü
Hürriyet cadde no 126 Osmangazi-Hürriyet / BURSA Tel:0224 246 47 21  E-Mail: bursagida@bursagida.gov.tr
WebMaster:Ali ÖZCAN